הקול בראש - הפסיכולוגיה של הספורט

כימיה קבוצתית- אורחים באולפן ד״ר אהרון גרשגורן, ד״ר לאל גרשגורן,פיני גרשון

Episode Summary

אורחים באולפן: ד״ר אהרון גרשגורן, לשעבר שחקנה של מכבי חיפה ומאמן בליגה הבכירה בכדורגל. שימש גם כראש היחידה לחינוך גופני בטכניון. ד״ר לאל גרשגורן חבר סגל במכללה למנהל (בתוכנית לתואר שני בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני) ומרצה באוניברסיטת רייכמן ומכללת תל אביב-יפו. ללאל ניסיון מעשי רב עם מועדונים מקצועיים בענפי ספורט שונים, ספורטאי עילית בוגרים ומתבגרים ואנשי כוחות הביטחון. האורח האחרון, המאמן הגדול פיני גרשון שנשאר בספונטניות ל-5 דקות שהפכו ל 20. בכל הבלאגן דיברנו על כימיה קבוצתית, מה היא כימיה? איך משיגים אותה? ומהם המודלים והתיאוריות שכדאי לשים לב אליהם? שווה להקשיב, יש המון טיפים מהאנשים החכמים הללו. עוד מידע על הנושא אפשר למצוא בספר החדש של ד״ר גרשגורן הפסיכולוגיה של הספורט המאמץ והביצוע: תיאוריה וישום https://store.macam.ac.il/store/books/2321 ובפרק שלו על כימיה קבוצתית בספר מומחיות ומצוינות: מבט רב תחומי בעריכת פרופ' טננבאום ופרופ' גלילי.

Episode Notes

אורחים באולפן: ד״ר אהרון גרשגורן, לשעבר שחקנה של מכבי חיפה ומאמן בליגה הבכירה בכדורגל. שימש גם כראש היחידה לחינוך גופני בטכניון. ד״ר לאל גרשגורן חבר סגל במכללה למנהל (בתוכנית לתואר שני בפסיכולוגיה של הספורט והאימון הגופני) ומרצה באוניברסיטת רייכמן ומכללת תל אביב-יפו. ללאל ניסיון מעשי רב עם מועדונים מקצועיים בענפי ספורט שונים, ספורטאי עילית בוגרים ומתבגרים ואנשי כוחות הביטחון.

האורח האחרון, המאמן הגדול פיני גרשון שנשאר בספונטניות ל-5 דקות שהפכו ל 20.

בכל הבלאגן דיברנו על כימיה קבוצתית, מה היא כימיה? איך משיגים אותה? ומהם המודלים והתיאוריות שכדאי לשים לב אליהם? שווה להקשיב, יש המון טיפים מהאנשים החכמים הללו.

עוד מידע על הנושא אפשר למצוא בספר החדש של ד״ר גרשגורן הפסיכולוגיה של הספורט המאמץ והביצוע: תיאוריה וישום

https://store.macam.ac.il/store/books/2321

ובפרק שלו על כימיה קבוצתית בספר מומחיות ומצוינות: מבט רב תחומי בעריכת פרופ' טננבאום ופרופ' גלילי.